Hakkımızda

          Firmamız Ahtapot Denizcilik Tahmil Tahliye Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak uzun bir süredir limanlard tatmil tahliye ve vinç hizmetleri vermektedir. Konusunda uzman personele ve gerekli donanıma sahip olan firmamız iuana kadar aşağıda sıraladığımız firmaların tatmil ve tahliye işlerini sorunsuz bir şekilde yapmaktadır.

          Firmamız Halen:

  • 2001 yılından beri Çanakkale Akçansa Limanına yanaşan tüm kuru yük gemilerinin tahmil,  tahliye ve vinç hizmetlerini, silingbeg, bigbeg yüklemeleri ve forklift hizmetlerini;
  • Not:Ayrıca Akçansa Limanında 4 adet sennebogen 835 vinç, 8 adet forklift ve 5 adet loder ile hizmet vermekteyiz.İhtiyaç duyuldugunda gerekli tüm makinaları firmamız saglamaktadır.
  • Sivas Demir Çelik İŞL. A.Ş nin Samsun Sanayi limanına yanaşan hurda gemilerinin gemiden sahaya sahadan da vagona yükleme hizmetlerini vermektedir.
  • Kroman Demir Çelik Liman İşletmeleri ve  fabrika sahasında hurda istifleme ve potaya hurda atma işlerini dönem dönem SENNEBOGEN elleçtirme makineleri ile yerine getirmiştir.
  • 2005 yılının başından beri EVYAP LOJİSTİK Kirazlıyalı Liman tesislerine yanasan konteynerler kuru yük gemilerinin tahmil ve tahliyesini,
  • 2004 yılı başından beri  eski adı Dilovası SEDEFPORT Limanı yeni adı ile YILPORT KONTEYNER TERMİNALİ VE LİMAN İŞLETMELERİ A.Ş. Limanına yanaşan konteyner ve kuru yük gemilerinin tahmil ve tahliyesi.
  • 2000 yılından beri eski adı Gemlik Azot Gübre Fabrikası iken özelleştirmeden sonra yeni adı ile YILFER Gübre limanına yanaşan tüm vinçli gemi, dökme kömür ve diger kuru yük gemilerinin tahmil tahliyesi,Loder hizmetleri,
  • 2006 Yılı Başından beri ise İSTANBUL D.Ç. A.Ş. Kızılkaya Limanına yanaşan dökme kömür gemilerinin Loder hizmetini yerine getirmektedir.

          Firmamız, Limanınızın ihtiyacı olacak tüm iş makinelerinin temini ve çalıştırılması için gerekli tüm hizmetleri verme konusunda her türlü donanıma ve ehliyete sahiptir.
          İş bu belgenin tanzim edilmesindeki amaç sizinle konusunda uzman bir firma olarak gerek şahsınız gerekse şirketimiz ile hizmet kolumuz konusunda ticari bir anlaşma saglamaktadır.Limanınızın Makine, Tahmil - Tahliye hizmetlerini yerine getirmeye talibiz.